چگونگی سفارش

برای سفارش عرضه جهانی آثار خود از طریق شرکت آمازون (بزرگترین و معتبرترین شرکت عرضه جهانی محصولات فرهنگی)، تنها لازم است که فایل الکترونیکی آثار خود را به همراه هزینه عرضه جهانی این آثار برای ما عرضه نمایید تا در کمتر از یکماه امکان معرفی و فروش آثار شما در این شبکه فراهم گردد.

قابلیت گوش دادن به 10 تا 15 ثانیه اول هر آهنگ و امکان خرید  تک آهنگ به صورت MP3 و یا کل CD آلبوم، مشاهده trailer و امکان اجاره و یا مشاهده آن لاین فیلم یا خرید DVD آن از جمله خدمات ما به شما خواهند بود. در نهایت ایجاد صفحه خواننده/گروه سازنده اثر، هدیه ما به کلیه هنرمندان عزیز کشور اسلامی مان خواهد بود.

 

فایل ها و مطالب مورد نیاز جهت تهیه و انتشار جهانی محصول موسیقی

← عنوان اثر، سازنده و نوازنده آن (به انگلیسی) به همراه تصاویر مورد نظر و معرفی

← فایل های صوتی آلبوم موسیقی در قالب (Uncompressed AIFF: 44.1 KHz, 16- bit, 2-channel stereo files required) و یا (MP3: 320KBps, constant bitrate recommended; 44.1 KHz, 16-bit, 2-channel stereo files required)

 

فایل ها و مطالب مورد نیاز جهت تهیه و انتشار جهانی محصول فیلم

← عنوان اثر و سازنده آن (به انگلیسی) به همراه تصاویر مورد نظر و معرفی

← فایل های صوتی و تصویری DVD مطابق استاندارد در 2 فایل جداگانه AUDIO_TS و VIDEO_TS با حداکثر ظرفیت 4.7 GB و حداکثر سرعت پخش فیلم و صوت توامان 6.5 Mbp/s و به صورت single track DVDs قرار داشته باشند. (بخش صوتی سیستم دالبی (AC-3) و یا  PCM و DTS)

 

جهت سفارش تولید و نشر جهانی آثار هنری خود با ما تماس بگیرید.

نشر جهانی موسیقی ایرانی


با کمک خدمات هنرگستر می توانید آثار شنیداری خود را به صورت سی دی (CD) و یا فایل های الکترونیکی قابل دانلود (MP3) در شبکه جهانی آمازون معرفی و جهت فروش به همه علاقه مندان موسیقی و هنر ایرانی عرضه نمایید.

نشر جهانی فیلم ایرانی


با کمک خدمات هنرگستر می توانید ضمن ثبت کامل آثار تصویری در بانک اطلاعات جهانی IMDb، آثار خود را به صورت دی وی دی (DVD) و یا مشاهده آن لاین در شبکه جهانی آمازون معرفی و جهت فروش به همه علاقه مندان فیلم و هنر ایرانی عرضه نمایید.